O nás

Vážení zákazníci,

v dubnu 2012 jsme v Moravské Třebové otevřeli prodejnu se zdravou výživou U Draka. Z potravin u nás najdete např. pečivo čerstvé i trvanlivé, chlazené věci (jogurty, pomazánky či tofu), koření, cukrovinky, ale i klasické suroviny do kuchyně jako mouky, těstoviny, rýže apod. Snažíme se nabídnout širokou škálu sortimentu. Dále si u nás vyberete z velkého množství čajů sypaných i porcovaných. Pokud radši vychutnáte šálek kvalitní zrnkové kávy, jste tu správně. Prodáváme také čajové a kávové hrníčky, sady, dózy, konvičky a další příslušenství. U nás zakoupíte také suché plody, ať už se jedná o ořechy a ovoce v natural podobě, tak o pamlsky v polevách či slané směsi. Z nich vyrábíme dárkové kornouty, které jsou skvělou pozorností nebo lehkým zpestřením obyčejného dárku. Jsme schopni z našeho sortimentu vytvořit nevšední dárkové balíčky či koše, které si přímo na místě vytvoříte podle svých představ, nebo vám vyrobíme sami dle vašeho zadání.

V našem sortimentu můžete dále najít nejrůznější druhy koření a bylinek, kvalitních čokolád a cukrovinek. Nabízíme také něco málo ze zdravé výživy a Bio potravin. V krátkém výčtu bychom mohli zmínit alespoň pár z nich: kvalitní jedlé oleje, marmelády a ovocné pomazánky, přírodní a zdravá sladidla, sirupy do čaje či na posilnění organismu. Z doplňků stravy máme třeba bylinné kapky a extrakty, detoxikační nápoj z Aloe vera, léčivé bylinné čaje, Ayurvédské kafe atd.

Dovolte mi vrátit se k již zmíněným čajům (a nečajům). Snažíme se, aby si u nás vybral opravdu každý, takže prodáváme jak čaje porcované tak sypané (na váhu i balené). Pro milovníky čajového kofeinu, čili teinu, nabízíme čaje černé, zelené a bílé. Nechybí ani oku lahodící čaje kvetoucí, které lze sehnat jak kusově tak krásně dárkově balené. Dále do povzbuzujících nápojů řadíme nečaj maté neboli cesmínu paraguayskou (Ilex paraguariensis), který u nás seženete jak čistý, tak tolik oblíbený ochucený. Pro příznivce jemnějších nápojů s účinkem spíše uvolňujícím (a tudíž bez teinu) můžeme nabídnout výborné ovocné směsi, honeybush, rooibos či bylinné směsi pro zdraví i dobrý pocit. U nás lze koupit i pečený čaj v malém či větším, rodinném balení.

Nápojem, který rozhodně povzbudí tělo i ducha, je káva. Každý Čech údajně vypije ročně téměř 3 a půl kg pražené kávy. Pojďte do této statistiky také přispět a koupit si některou z našich vynikajících káv. Pro ochutnávače tu máme porcované instantní kávy, které se ale kvalitou a chutí plně vyrovnají rozemletým zrnům. Co se týká zrnkové kávy, nabízíme druhy bez příchutě či aromatizované. V nedávné době jsme rozšířili sortiment také o kávu Fair Trade či lokální Frolíkovu kávu. Vzhledem k chuti patří do této kategorie ještě kávovinové nápoje (obilné kávy). Dají se u nás pořídit jak klasické tak instantní. Specialitou je zde už zmíněné Ayurvédské kafe, které má kromě lahodné chuti i skvělé zdravotní účinky jako např. zlepšení koncentrace, snížení tělesné hmotnosti, zajištění hormonální rovnováhy atd. (podle typu).

Nakonec jen stručná zmínka o ostatním zboží, které nabízíme. Jsou to elektronické cigarety, náplně a příslušenství. Přírodní kosmetika, mýdla, koupele a svíčky. A spousty dalšího.

Těšíme se na vaši návštěvu