Máte rádi kávu, ale bojíte se překyselení? Udělejte něco pro své zdraví a zkuste Ganocoffee!

Ganoderma lucidum (česky lesklokorka lesklá) je houba rostoucí na kmenech stromů nebo trouchnivém dřevu. V Japonsku je nazývána Reishi a v Číně Lingzhi – zde je její původní přirozené stanoviště, ale můžeme ji najít i v našich lesích. Sama houba je nejedlá, významné jsou však její spory, které se sbírají pro vynikající léčivé účinky.

Pěstování probíhá dnes již převážně v nepůvodním umělém prostředí, aby se dalo kontrolovat stáří hub a tím jejich kvalita. Léčivé spory se můžou konzumovat buďto samotné ve formě tablet, často je taky najdeme jako doplněk výživového komplexu. Dají se přidávat do čaje nebo kávy, což je náš oblíbený způsob konzumace této zázračné léčivky.

Nyní se blíže podíváme na kávu jménem Ganocoffee. Jedná se o 100% instantní kávu, do které je přidána léčivá houba (respektive její spory). Hlavní výhodou konzumace takovéto kávy je, že má všechny atributy, které od kávy očekáváte (chuť, vůně a povzbuzení) a ještě mnoho navíc. V prvé řadě při konzumaci klasické kávy přichází velké překyselení, protože její pH je okolo 5,5. Oproti tomu káva s Ganodermou má pH 7,4, což je velmi blízko pH lidské krve. Nemusí tudíž docházet k velkému vyrovnávání rovnováhy pH, tělo nemusí do krve vyplavovat minerály (hlavně vápník), nedochází k odvodnění a také není zatěžováno srdce (dokonce ho posiluje).

Další velkou předností je schopnost posilovat imunitu. Toho se využívá především v období rekonvalescence či jako doplněk k léčbě rakoviny a dalších závažných onemocnění. Káva s lesklokorkou se stane vaším každodenním pomocníkem při snižování  hladiny stresu a chmurných nálad, depresí. Z osobní zkušenosti mohu doporučit na bolesti hlavy, skvělá je i na chronické migrény. Působí protizánětlivě, snižuje a reguluje krevní tlak a skvěle bojuje s únavou. Ve starověké Číně byla považována za plodinu nesmrtelnosti a dlouhověkosti. Doporučuje se i pro diabetiky, protože reguluje hladinu cukru v krvi a podporuje činnosti slinivky břišní. Regeneruje játra a pomáhá z krve odstraňovat těžké kovy (např. amalgám po zubních výplních, hliník po očkování apod.). Toto je jen hlavní výčet pozitivních vlastností působení na lidský organismus. Žádné negativní nebyly dosud nalezeny.

Pokud milujete kávu a neumíte si bez ní představit jediný den, tady je skvělý způsob, jak si ji vychutnat a zároveň velmi prospět vašemu tělu.

V naší prodejně zakoupíte tuto kávu pod názvem Ganocoffee. Každé balení obsahuje 20 pytlíků s kávou, ze kterých uvaříte 40 silných káv. Lze koupit i kusově, tzn. 1 pytlíček = 2 kávy.

Přejeme hodně příjemných chvil strávených nad šálkem Ganocoffee.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je marcela. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Komentáře nejsou povoleny.